KombiSystém a MultiSystém Tak přizpůsobivé, jak rozmanité jsou Vaše potřeby

KombiSystém pro kompletní péči o zeleň se skládá z KombiMotoru a KombiNástroje. KombiMotory jsou vybaveny dělitelnou tyčí s rychlospojkou. Na rychlospojku nasadíte podle potřeby některý z KombiNástrojů. Jde to rychle a bez použití nářadí. Další KombiNástroje si případně dokoupíte na základě nově vzniklých potřeb. Podobnou rozmanitost nabízí Multisystém STIHL MM 55 s možností až 6 výměnných nástavců. Jeho základ tvoří multimotor MM 55, na který se bez použití nářadí snadno a rychle nasazuje potřebný nástroj.

KombiSystém stroje s motory 4-MIX®

KombiSystém stroje s motory 4-MIX®

Základní stroj je vybaven KombiMotorem s technologií 4-MIX®, který přesvědčí vysokým točivým momentem, malým množstvím výfukových zplodin a příjemným zvukem.

KombiSystém akusystému PRO

KombiSystém akusystému PRO

Robustní a vysoce výkonný akumulátorový KombiMotor v moderním designu s prostorem pro akumulátor AP v nářadí.

KombiNástroje

KombiNástroje

Vyžínání trávy nebo stříhání živých plotů, vyvětvování stromů, zametání cestiček a ploch, kypření půdy - na velkém pozemku je potřeba dělat mnoho různých činností.

STIHL MM 56

STIHL MM 56

Pro široké spektrum úkonů při péči o trávník, kultivaci půdy a čištění ploch.

Adaptéry pro MultiSystém MM 55

Adaptéry pro MultiSystém MM 55

Teprve osazením správným pracovním nástrojem se stává MultiSystém MM 55 výborným pomocníkem pro konkrétní úkol, který s ním chcete vykonávat, ať už jde o kultivování půdy nebo uklízení.

Otevřít okno cookies